Про ДрукАрмію

ДрукАрмія — це спільнота українців яка вже понад рік виготовляє (друкує) все, що може бути корисним для використання воїнами ЗСУ у захисті України від російських загарбників. Ми прагнемо щоби жоден військовий не витрачав власні кошти на КУПІВЛЮ того, що ми можемо надрукувати безкоштовно або виробити за мінімальною собівартістю. Наша місія — забезпечити військових необхідними ресурсами, які ми можемо створити за допомогою 3D друку, з метою підвищення обороноздатності України.

Чи можу я друкувати?

Ми шукаємо свідомих громадян, які мають 3D-принтери та бажання приділити час і докласти зусиль задля допомоги нашим військовим. Ми радо надамо вам консультації та підтримку і допоможемо досягти високої якості друку.

Кого ми підтримуємо?

Обсяг задач, який ми охоплюємо, настільки ж великий, як і наші амбіції. Ми працюємо на потреби захисників на передовій та виконуємо запити штабів ЗСУ. Щодня ми забезпечуємо армію необхідними предметами 3D друку та закриваємо найрізноманітніші потреби. Ми співпрацюємо з різними організаціями, які самовіддано допомагають українській армії. Ми готові перетворити моток пластику на вкрай необхідне обладнання, що зміцнює оборону нашої країни.

Як ви можете допомогти?

Якщо ви уявляєте нас серед купи креслень та шуму принтерів — ви праві. Кожен моток пластику може перетворитися на важливий елемент обладнання, тому ми вдячні за будь-які пожертви. Але наша місія виходить за межі матеріальної допомоги. Ваш голос може може бути корисним нашій спільній справі: поділіться нашою історією з друзями, розмістіть посилання на наш ресурс на своїх медіа-платформах або запросіть нас на інтерв'ю. Об'єднаймо наші зусилля заради перемоги України!

Бажаєте приєднатись до команди?