Як це працює

Запобігати проблемам — важлива складова успіху будь-якої військової операції. Питання зв'язку — критичне на полі бою. Starlink — наше найсучасніше обладнання, але і воно має слабку ланку: вразливі конектори можуть зламатися під час переміщення, і наслідком цього стане втрата зв'язку. Інша проблема — вартість заміни запчастин (5 000 гривень за кожен дріт). Ми не можемо дозволити собі таких ускладнень, як пошкоджене обладнання, втрата зв'язку чи надмірні витрати бюджету.

Конектори для Starlink
Конектори для Starlink

Але рішення є, і воно у ваших руках. ДрукАрмія використовує 3D-принтери, щоб вирішити проблему вразливих дротів. Усього за 350 гривень (вартість 850 грамів пластику) ви можете надрукувати 77 комплектів захисних ковпачків. Потенційно це збереже щонайменше 385 000 гривень. Таким чином ви забезпечите надійний зв'язок на передовій та заощадите кошти для подальшого бойового використання.

Також слід згадати про пілотів дронів: багато хто з них досі запускає бойові дрони з рук, нехтуючи власною безпекою. Сьогодні ви можете змінити цю ситуацію, друкуючи безпечні стартові платформи для дронів. Вони захищають пілотів і забезпечують надійний запуск кожного дрона. Ці платформи також можуть бути надані у школи для майбутніх пілотів, щоб вони самого початку вчилися запускати дрони безпечно.

Цей невеличкий приклад доводить, що ми маємо використовувати 3D-друк задля підвищення обороноздатності нашої країни.

Дрон на стартовій платформі
Дрон на стартовій платформі

Це не просто питання технології, це питання безпеки військових і успішного виконання бойових завдань. Долучайтеся до нашої спільноти. Використовуйте технології на благо нашого війська. Друкарі, вперед!

Долучитися